Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.171 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 9 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Adapter | EU |
| Model Number | 83CD1A50046 |
| Power (W) | 10w |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | HNGCHOIGE |
| Certification | none |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.