Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.223 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Shoe Dryer |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | Ashata |
| Certification | none |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.