Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.387 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 18 × 18 cm |
| Plug Adapter | EU |
| Model Number | Mini Electric Shoe Dryer Heater |
| Power (W) | 20W |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | seago |
| Certification | CE |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.