Instock
| Weight | 0.29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Shoe dryer |
| Power (W) | 20W |
| Voltage (V) | DC5~9V |
| Brand Name | TMJD MISS |
| Type | Shoe Dryer |
| Functions | Quick drying, constant temperature heating, telescopic adjustment, USB portable |
| Featute 1 | Intelligent Timer Shoe Dryer Adjustable Dryer |
| Featute 2 | Quick Drying Shoe Dryer Electric USB Shoe Warmer Heater |
| Featute 3 | Electric USB Shoe Warmer Heater |
| Featute 4 | Boots Electric Shoes Dryer |
| Featute 5 | Multifunction Socks Dryer |
| Featute 6 | Electric Shoe Dryer |
| Featute 7 | Adjustable Shoe Dryer |
| Featute 8 | Telescopic Shoe Dryer |
| Featute 9 | Household Shoes Drier Heater |
| Featute 10 | USB Shoe Dryer |
| Please note: | Please use the Type C adapter with the PD fast charge protocol, and the output power of the C port is above 20W to give full play to the product performance. |
Instock
There are no reviews yet.