Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.012 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 27 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 200w |
| Voltage (V) | 110V |
| Brand Name | KISS-THE NIGHT |
| Certification | CE |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.