Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.267 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 13 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Smart Constant Temperature Fast Dryer |
| Power (W) | 1w |
| Voltage (V) | 6V |
| Brand Name | AFDEAL |
| Certification | CE |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.