Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 13 × 5 cm |
| Plug Adapter | EU |
| Model Number | TS-SD01 |
| Power (W) | 18w |
| Voltage (V) | 110V-220V |
| Brand Name | THANKSHARE |
| Certification | CE, UL |
| Type | Shoe Dryer |
Instock
There are no reviews yet.