Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.27 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power (W) | 12 |
| Voltage (V) | 220V |
| Brand Name | MIJIA |
| Type | Shoe Dryer |
| Plug Type | EU/US/UK |
| Rated Frequency | 50Hz |
| Power Cable Length | 130cm |
| Heating Temperature | 50-60℃ |
| Timing Gear | 4h/8h/12h |
Instock
There are no reviews yet.