Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.264 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 13 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 7.2 V |
| Power (W) | <500w |
| Function | Dry |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.