Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.283 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 15 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Liquid tank volume | <3l |
| LCD | No |
| Remote Control | No |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Function | Dry |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.