Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 37 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filter Type | other |
| LCD | No |
| Remote Control | No |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 500-999W |
| Function | Blow Dry |
| Brand Name | ZCWA |
| Origin | Mainland China |
| Color box | 265 x 370 x 380 mm |
| weight | 4.45Kg |
| power | 450/750W |
| Suction | ≥15Kpa |
| Suction Water Speed(Big brush) | 400 ml/min |
| Speed(Small brush) | 370 ml/min |
| Sound power noise | ≤80 dB(A) |
| Clear Water Tank Capacity | 1080ml |
| Dirty Water Tank Capacity | 800ml |
Instock
There are no reviews yet.