Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.244 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 14 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 7.2 V |
| Power (W) | 120w |
| Function | Sweep Suction |
| Brand Name | MDUG |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.