Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.202 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certification | UL(纺织品), CE |
| Voltage (V) | 5V |
| Power (W) | 5w |
| Function | Sweep Suction |
| Brand Name | NOCCLILI |
| Origin | Mainland China |
| Feature | Eco-Friendly |
| Model Number | Desk Dust Vacuum |
| Usage | Household Cleaning |
| Style | Hand |
| Material | Plastic |
Instock
There are no reviews yet.