Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 19 × 11 cm |
| Number of nozzles | 4-5 nozzles |
| Dust Storage Type | Dust Cup |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 110V-240V |
| Power (W) | 45W |
| Function | Dry |
| Brand Name | raugee |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.