Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.289 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Battery Life | 2 hours |
| LCD | No |
| Special Suction Nozzle | Flat Suction Nozzle |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | 120w |
| Function | Sweep Suction, Dry |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.