Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.557 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 17 × 6 cm |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Installation | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 120w |
| Function | Wet and Dry |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.