Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 21 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | >6 nozzles |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Battery Type | Li-ion |
| Filter Type | HEPA |
| Size(mm) | 240*205*75 |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Special Suction Nozzle | Multifunctional Combined Brush |
| Dust Storage Type | Dust Cup |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ROHS, CE |
| Voltage (V) | 11.1 V |
| Power (W) | 100w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | CENRR |
| Origin | Mainland China |
| function1 | Powerful Vacuum Cleaner |
| function2 | Handheld vacuum cleaner |
| function3 | wireless portable vacuum cleaner |
| function4 | Powerful wireless car vacuum cleaner |
| function5 | powerful wireless vacuum cleaner |
| function6 | car wireless vacuum cleaners |
| function7 | mini wireless vacuum cleaner |
| function8 | Mini vacuum cleaner |
| function9 | Wireless cleaner |
| function10 | Car vacuum cleaner |
| function11 | Cordless vacuum cleaner |
| function12 | Vehicle cleaner |
| function13 | Car wireless cleaner |
| function14 | wireless car cleaner |
| function15 | Vacuum cleaner wireless |
| function16 | Portable cleaner |
| function17 | Vacuum cleaner car |
| function18 | Portable vacuum cleaner |
| function19 | hand vacuum cleaners |
| function20 | wireless vacuum cleaner |
Instock
There are no reviews yet.