Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Dust Box Capacity (L) | >2 L |
| Battery Life | 1 hour and 30 minutes |
| Dust Storage Type | Paper Dust Bag |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 14.4V |
| Power (W) | <500w |
| Function | Mopping & Sweeping & Suction Type |
| Brand Name | ROIDMI |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.