Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.022 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 17 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Battery Type | Li-ion |
| Dust Box Capacity (L) | 0.5 L |
| Voltage (V) | 24V |
| Power (W) | <500w |
| Function | Sweep Suction |
| Brand Name | LISM |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.