Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Function | Dry, Mopping Sweeping Suction Type |
| Brand Name | XMSJ |
| Origin | Mainland China, Mainland |
| Weight | 3 kg |
| Number of nozzles | 4-5 nozzles |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Turbo Brush | YES |
| Dust Box Capacity L | 0.5 L |
| Battery Life | 1 hour and 20 minutes-2 hours |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Cord Length m | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Multifunctional Combined Brush |
| Dust Storage Type | Dust Box Dust Bucket |
| Installation | Robot |
| Certification | ce |
| Voltage V | 6V |
| Power W | 5w |
Instock
There are no reviews yet.