Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.182 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 11 × 11 cm |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Installation | Hand Held |
| Certification | none |
| Voltage (V) | 6V |
| Power (W) | 5w |
| Function | Dry |
| Brand Name | VAKIND |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.