Instock
| Weight | 0.86 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Number of operating modes | 3-4 |
| Liquid tank volume | <3l |
| Dust Box Capacity (L) | 0.5 L |
| Filter Type | HEPA |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Multifunctional Combined Brush |
| Dust Storage Type | Dust Cup |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ce, CE |
| Voltage (V) | 11.1 V |
| Power (W) | 100w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | szuk |
| Origin | Mainland China |
| Special Features | Work for Car, Work for Home |
| usage scenario | Keyboard |
| Function1 | Powerful Vacuum Cleaner |
| Function2 | Handheld vacuum cleaner |
| Function3 | wireless portable vacuum cleaner |
| Function4 | Powerful wireless car vacuum cleaner |
| Function5 | powerful wireless vacuum cleaner |
| Function6 | car wireless vacuum cleaners |
| Function7 | mini wireless vacuum cleaner |
| Function8 | Mini vacuum cleaner |
| Function9 | Wireless cleaner |
| Function10 | Car vacuum cleaner |
| Function11 | Cordless vacuum cleaner |
| Function12 | Vehicle cleaner |
| Function13 | Car wireless cleaner |
| Function14 | wireless car cleaner |
| Function15 | Vacuum cleaner wireless |
| Function16 | Portable cleaner |
| Function17 | Vacuum cleaner car |
| Function18 | Portable vacuum cleaner |
| Function19 | hand vacuum cleaners |
| Function20 | wireless vacuum cleaner |
| Function21 | wireless car vacuum cleaner |
| Function22 | Mini handhled vacuum cleaner |
| Function23 | vehicle vacuum cleaner |
| Function24 | portable car vacuum cleaner |
| Function25 | Air blower |
| Function26 | Cleaning machine |
| Function27 | Cleaning tools |
Instock
There are no reviews yet.