Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 29 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 46 × 60 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | >10 kg |
| Battery Type | Li-ion |
| Liquid tank volume | >3l |
| Dust Box Capacity (L) | 1-2 L |
| Filter Type | HEPA |
| Cleaning Route | Planned Type |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Dust Storage Type | Fabric Dust Bag |
| Installation | Robot |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | <500w |
| Function | Mopping & Sweeping & Suction Type |
| Brand Name | Robovacs |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.