Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.95 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 28 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Liquid tank volume | <3l |
| Turbo Brush | no |
| Dust Box Capacity (L) | 0.6-1 L |
| Filter Type | Cyclone |
| Size(mm) | 440*280*165 |
| Battery Life | None |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | About 6 meters |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Sofa Brush |
| Dust Storage Type | Dust Box |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ROHS, UL(纺织品), CE |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | 600W |
| Function | Dry |
| Brand Name | INSE |
| Origin | Mainland China |
| Color | Blue, Red |
Instock
There are no reviews yet.