Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 22 kg |
|---|---|
| Dimensions | 65 × 50 × 45 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | >10 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Number of operating modes | >5 |
| Battery Type | Li-ion |
| Liquid tank volume | >3l |
| Turbo Brush | YES |
| Dust Box Capacity (L) | >2 L |
| Filter Type | HEPA |
| Size(mm) | 300*300*81mm |
| Battery Life | 2 hours |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Planned Type |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | Yes |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Multifunctional Combined Brush |
| Dust Storage Type | Fabric Dust Bag |
| Installation | Robot |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | 50w |
| Function | Mopping & Sweeping & Suction Type |
| Brand Name | Esyhey |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.