Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.42 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Battery Type | others |
| Dust Box Capacity (L) | <0.5 L |
| Filter Type | Cyclone |
| Battery Life | 2 hours |
| LCD | No |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Remote Control | No |
| Dust Storage Type | Dust Cup |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 120w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
| Color | Black, White |
| Feature 1 | Strong Suction |
| Feature 2 | Vacuum with one click |
| Feature 3 | Car and home use |
| Feature 4 | Wireless cleaner |
Instock
There are no reviews yet.