Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 38 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-6 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Liquid tank volume | <3l |
| Turbo Brush | no |
| Dust Box Capacity (L) | 0.6-1 L |
| Filter Type | other |
| Battery Life | None |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Planned Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | 5.5M |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Multifunctional Combined Brush |
| Dust Storage Type | Dust Box/Dust Bucket |
| Installation | Vertical/Hand Held |
| Certification | CB, EMC, ROHS, CE |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 500-999W |
| Function | SWEEP |
| Brand Name | GOOVI |
| Origin | Mainland China |
| Stop Working | without Dirty water tank |
| Rated inlet power | 450/750W |
| Rated Voltage | 220-240V |
| Rated Frequency | 50/60Hz |
| Max Suction | 11/15Kpa |
| Max air flow | ≥11.5 l/s |
| Suction Water Speed(Big brush) | 400 ml/min |
| Suction Water Speed(Small brush) | 370 ml/min |
| Sound power noise | ≤80 dB(A) |
| Protection Class | IPX4 |
| Clear Water Tank Capacity | 1080ml |
| Dirty Water Tank Capacity | 800ml |
| Power Cord Length | 5.5m |
| Hose Specification | 1.2m |
| US | 110V |
| EU | 220V |
Instock
There are no reviews yet.