Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Certification | ce, ce |
| Voltage (V) | 120V, 120V |
| Power (W) | >1800W, 1800-2199W |
| Function | Mopping & Sweeping & Suction Type, Dry |
| Brand Name | LIXIU |
| Origin | US(Origin), Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.