Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 35 × 37 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 6-10 kg, 3.8kg |
| Number of operating modes | 3-4 |
| Battery Type | Li-ion |
| Liquid tank volume | <3l |
| Turbo Brush | no |
| Dust Box Capacity (L) | >2 L |
| Filter Type | HEPA |
| Battery Life | 2 hours-2 hours and 30 minutes |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Planned Type |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | Yes |
| Remote Control | No |
| Dust Storage Type | Dust Box/Dust Bucket |
| Installation | Robot |
| Certification | ce, ROHS |
| Voltage (V) | 14.4V |
| Power (W) | 40w |
| Function | Mopping & Sweeping & Suction Type |
| Brand Name | ILIFE |
| Origin | Mainland China |
| Size of Vacuum | 320mm*320mm*92.5mm |
| Size of Dock | 320mm*240mm*165mm |
| 2-in-1 Box | Dust 250ml/Water 240ml |
| Noise | ≤65dB |
| Charging Time | 5h |
Instock
There are no reviews yet.