Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 11.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 48 × 34 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 1000-1399W |
| Function | Dry |
| Brand Name | PUXIL |
| Origin | Mainland China |
| Product name | 36000Pa Vacuum cleaner |
| Shell material: | imported engineering ABS / PP / PVC |
| Machine net weight: | 5.5KG |
| Spray paint: | metal varnish |
| Rated voltage / frequency: | 220V-50HZ |
| Outlet filter filter level: | HEPA (washable) |
| Machine power: | 350W-1600W adjustable |
| Suction power: | 36000Pa |
Instock
There are no reviews yet.