Instock
| Weight | 0.88 kg |
|---|---|
| Dimensions | 3 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | >6 nozzles |
| Filter Type | HEPA |
| Cleaning Route | Random Type |
| Certification | ce, CE |
| Voltage (V) | 11.1 V |
| Power (W) | 100w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | szuk |
| Origin | Mainland China |
| Special Features | for Car, for Home |
| usage scenario | Keyboard |
| Function1 | Powerful vacuum cleaner |
| Function2 | handheld vacuum cleaner |
| Function3 | handheld cleaner |
| Function4 | wireless vacuum cleaner |
| Function5 | wireless cleaner |
| Function6 | wireless car cleaner |
| Function7 | wireless car vacuum cleaner |
| Function8 | Powerful wireless car vacuum cleaner |
| Function9 | Mini vacuum cleaner |
| Function10 | Mini cleaner |
| Function11 | Car vacuum cleaner |
| Function12 | vacuum cleaner for car |
| Function13 | Cordless vacuum cleaner |
| Function14 | Portable vacuum cleaner |
| Function15 | portable cleaner |
| Function16 | handy vacuum cleaner |
| Function17 | mini wireless vacuum cleaner |
| Function18 | Wireless handheld vacuum cleaner |
| Function19 | High power wireless vacuum cleaner |
| Function20 | Car wireless cleaner |
| Function21 | car cleaner |
Instock
There are no reviews yet.