Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Battery Type | others |
| Liquid tank volume | >3l |
| Turbo Brush | no |
| Dust Box Capacity (L) | 0.5 L |
| Filter Type | HEPA |
| Size(mm) | 300*300*75 |
| Battery Life | 30-59 min |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Flat Suction Nozzle |
| Dust Storage Type | Dust Box |
| Installation | Hand Held |
| Certification | ce, ROHS, CE |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 60w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| product | car vacuum cleaner |
| type | mini vacuum cleaner |
| type-1 | Home vacuum cleaner |
| type-2 | cleaner |
| type-3 | Clean pet hair |
| Scope of application | home, office, car, sofa |
| function | carpet cleaner |
| function-1 | high-power |
| weight | 592g |
| ES | aspiradora |
| ES-1 | aspiradoras para el hogar |
Instock
There are no reviews yet.