Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 21 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Battery Type | Li-ion |
| Dust Box Capacity (L) | <0.5 L |
| Filter Type | HEPA |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Special Suction Nozzle | Multifunctional Combined Brush |
| Dust Storage Type | Dust Cup |
| Installation | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 7.4V |
| Power (W) | 80w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | CENRR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.