Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.71 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 12 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Number of operating modes | 1-2 |
| Battery Type | Li-ion |
| Liquid tank volume | <3l |
| Turbo Brush | no |
| Dust Box Capacity (L) | 0.5 L |
| Filter Type | Cyclone |
| Size(mm) | 267*55*55mm |
| Battery Life | <30 min |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Random Type |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | No |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Cleaning Brush |
| Dust Storage Type | Cyclone Dust Bucket/Dust Box |
| Installation | Hand Held |
| Certification | CE |
| Voltage (V) | 10.8V |
| Power (W) | 120w |
| Function | Dry |
| Brand Name | XIAOMI |
| XiaoMi Model | Mi Handheld Mini |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.