Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 7.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 40 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dust Box Capacity (L) | >2 L |
| Bag Or Bagless | Bagless |
| Cord Length (m) | About 5 meters |
| Installation | Vertical/Hand Held |
| Certification | ROHS, CE |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3000W |
| Function | Mopping & Sweeping & Suction Type |
| Brand Name | Houselin |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.