Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None, None |
| Voltage (V) | 110V, 110V |
| Power (W) | 500w, 500w |
| Function | Dry, Dry |
| Brand Name | LIXIU |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.