Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 66 × 24 × 17 cm |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 2000W |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | Sokany |
| Origin | Mainland China |
| brand | SOKANY |
| Article number | 3390 |
| 3C certificate number | 2016010713927820 |
| Product specifications | 3390 vacuum cleaner |
| Product category | vacuum cleaner |
| model | 3390 |
| rated power | 2000W |
| suction | 15000PA |
| package | color box packaging |
| Rated voltage | 111V~240V (inclusive) |
| Rated frequency | 50/60HZ |
| Certification type | CE ROHS |
Instock
There are no reviews yet.