Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.43 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | <3 kg |
| Number of nozzles | 1-3 nozzles |
| Battery Type | Li-ion |
| Liquid tank volume | <3l |
| Turbo Brush | YES |
| Dust Box Capacity (L) | 1-2 L |
| Filter Type | other |
| Battery Life | 2 hours |
| Cleaning Route | Random Type |
| Remote Control | No |
| Special Suction Nozzle | Wiping & Absorbing Ground Brush |
| Dust Storage Type | Cyclone Dust Bucket |
| Installation | USB |
| Certification | ce |
| Voltage (V) | 12V |
| Power (W) | 120w |
| Function | Dry |
| Brand Name | MIJIA |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.