Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 14 × 18 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Dust Storage Type | Dust Box |
| Installation | Handspike/Hand Held |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | 600W |
| Function | Dry |
| Brand Name | INSE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.