Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 109 × 27 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage (V) | 220-240V |
| Power (W) | 450W |
| Function | Mopping & Sweeping & Suction Type |
| Brand Name | Ultenic |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.