Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 27 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Filter Type | other |
| Cleaning Route | Random Type |
| Remote Control | No |
| Voltage (V) | 100-240V |
| Power (W) | 200w |
| Function | wet |
| Brand Name | INSE |
C7 |
|
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.