Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 40 × 32 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Weight | 3-6 kg |
| Battery Type | Li-ion |
| Dust Box Capacity (L) | <0.5 L |
| Filter Type | other |
| Battery Life | 2 hours |
| LCD | No |
| Cleaning Route | Planned Type |
| Bag Or Bagless | With Bag |
| Cord Length (m) | WireLess |
| Timing Reservation | Yes |
| Remote Control | No |
| Dust Storage Type | Dust Box/Dust Bucket |
| Installation | Robot |
| Certification | ROHS, CE |
| Voltage (V) | 14.4V |
| Power (W) | 40w |
| Function | Wet and Dry |
| Brand Name | ILIFE |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.