Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| LCD | Yes |
| Max. Reservation Time | 12-16 hours |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Function | Standard Bread/French Bread/Roughage Bread/Bread/Rice Wine |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 120V |
| Power (W) | <500w |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | US(Origin) |
| COMPACT | Requires less than 1' of countertop space and makes 1-lb loaves |
| VERSATILE | Makes cookie dough, pasta dough and jam |
| BREAD SETTINGS | Basic bread, French and quick bread |
| CONVENIENT | Bakes bread in under 2 hours. 13-hour delay timer |
| EASY TO USE | Easy to follow video instruction included |
Instock
There are no reviews yet.