Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 297 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 23 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | <500g |
| Voltage (V) | 110V |
| Power (W) | <500w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Condition | New |
| Place of Origin | Shanghai |
| Voltage | 220V/ 380V |
| Power | 14KW |
| Dimension(L*W*H) | 13.6m*1.65m*2.05m |
| Weight | 1400 KG |
| Warranty | 1 Year |
| Raw material | Water, Wheat, Milk, Flour, Egg, Sugar |
| Output product name | Bread |
| Key Selling Points | High Productivity |
| Marketing Type | Ordinary Product |
| Machinery Test Report | Provided |
| Video outgoing-inspection | Provided |
| Warranty of core components | 1 Year |
| Power Source | Electric |
Instock
There are no reviews yet.