Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 500 kg |
|---|---|
| Dimensions | 700 × 500 × 500 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-600W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| brand | hongxi |
| Marketing | new product |
| Order number | TiG-300–12 |
| Main downstream platforms | ebay |
| Licensable private label | Yes |
Instock
There are no reviews yet.