Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 400 kg |
|---|---|
| Dimensions | 400 × 158 × 170 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-600W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| kind | shortbread machine |
| brand | hongxi |
| Investment and entrepreneurship | entrepreneurship |
| after-sales services | National joint guarantee, lifelong after-sales service |
| material | stainless steel |
| Applicable object | food |
| Scope of application | Leisure food factory equipment |
Instock
There are no reviews yet.