Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 35 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | <500w |
| Brand Name | OIMG, PHILIPS- |
| Origin | Mainland China |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | HD9046/90 |
| Type | electric kettle |
| Usage | Hotel Rooms |
| Products Name | Bread maker |
| Logo | Customer Logo Printing |
| Color | black |
| Feature | Timing function low noise |
| Keyword | Hotel Room Amenities Set |
| Appointment time | 13 hours |
| Style | Smart Technology baking expert |
| Sample | support |
| MOQ | 50pcs |
Instock
There are no reviews yet.