Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 34 × 22 × 22 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 220V, 220 |
| Power (W) | <500w |
| Brand Name | OIMG, OEM |
| Origin | Mainland China |
| After-sales Service Provided | Free spare parts |
| Warranty | 1 Year |
| Operating Language | English |
| Application | Hotel, Household |
| Power Source | Electric |
| App-Controlled | NO |
| Private Mold | NO |
| Function | Frying Pan |
| Controlling Mode | Mechanical Timer Control |
| Housing Material | plastic |
| Coffee Maker Power (W) | 450 |
| Coffee Maker Capacity (Cup) | 0.8 |
| Toaster Oven Power (W) | |
| Toaster Oven Capacity (l) | |
| Frying Pan Power (W) | 800 |
| Place of Origin | GUA |
Instock
There are no reviews yet.