Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 190 kg |
|---|---|
| Dimensions | 146 × 76 × 135 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | 501-800g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 501-600W |
| Brand Name | HAOYUNMA |
| Origin | Mainland China |
| kind | Toast shaping machine |
| brand | hongxi |
| Investment and entrepreneurship | entrepreneurship |
| after-sales services | National joint guarantee, lifelong after-sales service |
| Product alias | Dough shaping machine |
| Applicable object | food |
| Product use | French Stick, Toast Shaping Machine |
Instock
There are no reviews yet.