Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 23 kg |
|---|---|
| Dimensions | 100 × 65 × 85 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Capacity | >1200g |
| Voltage (V) | 220V |
| Power (W) | 3200w |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| place of origin | Chinese mainland |
| voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.